Hakkında

Bayram Taşcı

Bayram Taşcı, ilk ve orta öğrenimini Karabük’te tamamlamış, Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde okumuş ve ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nü bitirmiştir.

Üniversite yıllarında kişisel gelişim, NLP ve psikoloji ile ilgilenmeye başlayan yazar, kişisel gelişim alanında bugüne kadar yazılmış en iyi kitaplar da dâhil olmak üzere 1000’i aşkın kitap okumuş, araştırmalar yapmıştır. NLP (Neuro Linguistik Programming) eğitimi almış, NLP Practitioner ve ardından Master Practitioner olmuştur.

 

Başarı, motivasyon, iletişim, hedef belirleme ve sonuç alma, hedefe odaklanma, düşleri gerçekleştirme konularına yoğunlaşan Taşcı, genel olarak kişisel gelişimin tüm konularıyla ilgilenmektedir. Kişisel Gelişim tutkusunu, kendisine doğuştan verilen bir armağan olarak nitelendirmektedir.

Hayallerinden asla vazgeçmeyen ve eylemin büyülü gücüne inanan yazar, yaşam felsefesi olarak “Beni öldürmeyen şey, beni güçlendirir” ilkesini benimsemiştir.

 

Yazmış olduğu ilk kitabı ‘Düş Atölyesi’ düşlerini gerçekleştirme konusunda birçok insana yardımcı olmuştur. Kitap, Türkiye’nin ilk ve tek düş kitabıdır.

 

Kişisel sitesi bayramtasci. com.tr ’de bilgi ve deneyimlerini paylaşmaktadır. Web sitesi, kişisel gelişim alanında zengin bir kaynak, tartışma ve paylaşma platformu niteliğindedir.

 

Düzenli olarak makaleleri yayınlanan Taşcı, web sitesinin interaktif ortamında kendisine sorulan soruları da yanıtlamaktadır. Ayrıca sitenin takipçileri, deneyimlerini özgürce diğer ziyaretçilerle de paylaşmaktadır.

 

Yazar, İstanbul’da yaşamaktadır.

Eğitim

Hedef

Başarı

Zirve

İletişim

NLP