Kitap

Düş Atölyesi

Kitabı

Düşlerini yaratmaya ve yaşamaya hazır mısın?

Belki bir dansçı olmak istiyorsun, belki bir yazar, belki de şöhretli biri…

Ya da sayılamayacak kadar çok para istiyorsun.

Çözülemeyeceğine inandığın sorunların mı var?

Her ne istersen iste, bu kitap senin en büyük yardımcın olacak!

Düş Atölyesi yaşamında köklü değişiklikler yaratmak üzere yazılmış bir kitap. Piyasadaki diğer kişisel gelişim kitaplarından tamamen farklı. Hemen belirtmeliyim ki kitabın farkı; renksiz, sönük, sıradan hayatına son derece sarsıcı fikirler sunmasından ileri geliyor. Aslına bakarsan rüyalarındaki düşlediğin hayatı yaşamak için tek bir şeye ihtiyacın var. Evet, tek bir şeye: İçindeki düşçüyü ortaya çıkarmaya ve harekete geçirmeye! İçindeki düşçü bir harekete geçti mi, gerisi kolay. İşte o zaman seni kimse tutamaz!

Düşlerimiz, derinliklerimizde yatan gizil güçlerimizi ortaya çıkartır. Bir düşe sarıldığımızda harika şeyler yapmaya başlarız. Unutulmaz ve hiç duyulmamış eylemler… Ben biraz daha ileri giderek diyorum ki, hatta bir düşümüz olduğunda güzelleşmeye başlarız, Evet, güzelleşmeye başlarız. Hem de hiç olmadığı kadar!

Düş Atölyesi’ni okuduktan ve uyguladıktan sonra sık sık övgüler alacaksın, gururun okşanacak. “Düş Atölyesi’nden sonra böyle oldun”,”Artık düştüğün zaman kalkmasını bilen birisin,”Sen başardın şimdi sıra bende diyecekler. Duyacaklarına inanamayacaksın!

Kısacası bu kitabı okuduktan sonra dünyaya meydan okumayı öğreneceksin. Fakat önce kendine meydan okumalısın. Kendine ve dünyaya meydan okumak; cahilce ve saygısızca davranmak değildir, bilgi, beceri, cesaret ve esneme kabiliyetiyle, herşeye rağmen düşlerine sahip çıkmaktır!